Jak doručíme zboží k vám ?

 

Zásilkovna

Doručení zásilky do zvolené pobočky sítě výdejen Zásilkovna. Zásilka bývá doručena do 1 pracovního dne do výdejny a připravena k výdeji. Jakmile tomu tak je, dostanete do emailu / SMS zprávu s výdejním heslem.

Kurýr - doručení na adresu

Doručení zásilky na vámi zvolenou adresu kurýrem DPD, PPL, InTime nebo Zásilkovna. Dopravce je volen automaticky v závislosti na vytížení. Zásilka bývá doručena do 1-3 pracovních dnů. Do emailu / SMS dostanete zprávy o přepravě a dni/hodině doručování.

Česká pošta - Balík do ruky

Doručení zásilky na vámi zvolenou adresu Českou poštou. Zásilka bývá doručena do 2-3 pracovních dnů. Do emailu / SMS dostanete zprávy o přepravě a dni doručování.

Osobní odběr - Libochovice

Zboží lze osobně vyzvednout v Libochovicích, okres Litoměřice. Je nutné mít předem vytvořenou a zaplacenou objednávku! Teprve až po té se s vámi emailem / telefonicky spojíme a domluvíme den a čas předání.

 

Kolik doprava zboží stojí ?

Cena dopravy se liší v závislosti na vybraném dopravci a způsobu platby, hmotnosti a rozměrech zásilky. Přesná výše dopravného a příplatku za dobírku se automaticky vypočítává v nákupním košíku se zbožím, které jste do něj vložili.

Zásilkovna

75kč za zásilku do 5kg / 129kč za zásilku do 10kg / dobírka 24kč

Kurýr - doručení na adresu

109kč za zásilku do 5kg / 139kč za zásilku do 10kg / 159kč za zásilku do 30kg / dobírka 29kč

Česká pošta - Balík do ruky

129kč za zásilku do 20kg / 259kč za zásilku do 40kg / dobírka 39kč

Osobní odběr - Libochovice

zdarma - bez poplatku