Jak doručíme zboží k vám ?

 

Zásilkovna

Doručení zásilky do zvolené pobočky sítě výdejen Zásilkovna. Zásilka bývá doručena do 1 pracovního dne do výdejny a připravena k výdeji. Jakmile tomu tak je, dostanete do emailu / SMS zprávu s výdejním heslem.

Balíkovna

Doručení zásilky do zvolené pobočky sítě výdejen Balíkovna. Zásilka bývá doručena do 1 pracovního dne do výdejny a připravena k výdeji. Jakmile tomu tak je, dostanete do emailu / SMS zprávu s výdejním heslem.

Kurýr - doručení na adresu

Doručení zásilky na vámi zvolenou adresu kurýrem Zásilkovna, PPL, DPD. Dopravce je volen automaticky v závislosti na vytížení. Zásilka bývá doručena do 1-3 pracovních dnů. Do emailu / SMS dostanete zprávy o přepravě a dni/hodině doručování.

Česká pošta - Balík do ruky

Doručení zásilky na vámi zvolenou adresu Českou poštou. Zásilka bývá doručena do 1-3 pracovních dnů. Do emailu / SMS dostanete zprávy o přepravě a dni doručování.

Osobní odběr - Libochovice

Zboží lze osobně vyzvednout v Libochovicích, okres Litoměřice. Je nutné mít předem vytvořenou a zaplacenou objednávku! Teprve až po té se s vámi emailem / telefonicky spojíme a domluvíme den a čas předání.

Packeta SK

Doručenie zásielky do zvolenej pobočky siete výdajní Packeta SK. Zásielka býva doručená do 2 pracovných dní do výdajne a pripravená na výdaj. Akonáhle to tak je, dostanete do emailu/SMS správu s výdajným heslom.

Kuriér SK - doručenie na adresu

Doručenie zásielky na vami zvolenú adresu kuriérom Packeta SK. Zásielka býva doručená do 2-4 pracovných dní. Do emailu / SMS dostanete správy o preprave a dni/hodine doručovania.

 

Kolik doprava zboží stojí ?

Cena dopravy se liší v závislosti na vybraném dopravci a způsobu platby, hmotnosti a rozměrech zásilky. Přesná výše dopravného a příplatku za dobírku se automaticky vypočítává v nákupním košíku se zbožím, které jste do něj vložili.

Zásilkovna

89kč za zásilku do 5kg / 139kč do 10kg / 229kč do 15kg / 279kč do 20kg / dobírka 45kč

Balíkovna

69kč za zásilku do 15kg / 138kč do 30kg/ dobírka 29kč

Kurýr - doručení na adresu

119kč za zásilku do 5kg / 149kč do 10kg / 179kč do 30kg / dobírka 45kč

Česká pošta - Balík do ruky

119kč za zásilku do 20kg / 239kč do 40kg / dobírka 39kč

Osobní odběr - Libochovice

zdarma - bez poplatku

Packeta SK

109kč za zásielku do 5kg / 189kč do 10kg / 299kč do 15kg / 379kč do 20kg

Kuriér SK - doručenie na adresu

169kč za zásielku do 5kg / 199kč do 10kg